.

FİRMA PROFİLİ

ÖZER GRUP; Konya'da Isı ve ısıtma sistemlerinin servis hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.


Hizmetlerimiz Arasında;


Güneş enerji sistemlerinin satışı, güneş enerji sistemlerinin montajı, güneş enerji sistemlerinin bakım, onarım ve revizyonu, kalorifer peteklerinin temizliği, ile kombi bakım, onarım ve revizyonu yer almaktadır.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların güneş enerji sistemleri taleplerine başarıyla cevap verdik.


Gelecekte de kaliteli hizmetten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak


HEMEN ARA